Szkolenia BHP

5Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia z zakresu BHP.

Z art. 2373 § 1 k.p. wynika generalny obowiązek przeszkolenia pracownika w zakresie bhp przed dopuszczeniem go do pracy oraz prowadzenia szkoleń.
Oferta skierowana jest do pracowników administracyjno-biurowych, pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, oraz dla pracowników i innych osób kierujących pracownikami. Naszym głównym zamierzeniem jest przekazanie Państwu wiedzy praktycznej, która ma zapewnić komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Gwarantujemy profesjonalne zaplecze szkoleniowe w postaci bogato wyposażonych pomieszczeń oraz nowoczesnych urządzeń i sprzętu technicznego. Zajęcia są prowadzone w ciekawy i przystępny sposób przez wysoko wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym. Jesteśmy elastyczni wobec oczekiwań i indywidualnych potrzeb kontrahentów.

Szkolenia dla:
– pracowników administracyjno – biurowych
– pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
– dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Kierownik naukowy szkoleń:

– dr Stanisław Wieczorek – Specjalizuje się w zakresie ergonomii i psychologii pracy. Autor wielu prac naukowych, w tym podręczników, publikacji w czasopismach naukowych, materiałów szkoleniowych oraz programów kształcenia.

Kursy prowadzą wykładowcy WSZiA oraz naukowcy współpracujący z uczelnią

Istnieje możliwość organizacji szkoleń w siedzibie zamawiającego w oparciu o negocjowane warunki organizacyjno-finansowe

Miejsce szkolenia:

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu
Ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
sala nr 27, godzina 10:00
informacje o szkoleniu można uzyskać pod numerem telefonu 84-677-67-73

Termin szkolenia:

30 wrzesień 2014 r,

Koszt uczestnictwa w szkoleniu 1 osoby:

– pracowników administracyjno – biurowych 40 zł
– pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych 40 zł
– dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami 80 zł

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie załączonej Karty Zgłoszenia Uczestnictwa w Szkoleniu FAXEM na nr 84-677-67-10 lub mailem: szkolenia@wszia.edu.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku zbyt małej ilości uczestników lub ewentualnej zmiany terminu.

Załącznik:

Program szkoleń PDF